Mody do Minecraft Right Refined Exchange
Refined Exchange logo

Refined Exchange

Auto-craft w Refined Storage używając ProjectE's EMC! Daje również EMC do przedmiotów z magazynu rafinowanego!

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2] [1.10.2]


Downloads 580K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Bartz24 awatar

Bartz24

Opis moda

Refined Exchange to niezwykle przydatny mod, łączący w sobie dwie popularne modyfikacje: Refined Storage i ProjectE. Dzięki temu połączeniu, gracze mogą skorzystać z Liquified EMC do automatycznego wytwarzania przedmiotów. Mod działa tylko z ProjectE 1.3.1+ i Refined Storage 1.6.12+, więc upewnij się, że masz odpowiednie wersje. Warto zaznaczyć, że Refined Exchange jest obecnie nieaktualizowany i nie otrzymuje wsparcia.

W modzie znajdziesz dwie główne funkcje: EMC Liquifier oraz EMC Crafter. Pierwszy z nich przetwarza przedmioty na Liquified EMC, który może być używany do automatycznego wytwarzania. Drugi z kolei służy do wytwarzania przedmiotów za pomocą EMC. EMC Crafter może nauczyć się tylko jednego przedmiotu do wytwarzania. Warto jednak pamiętać, że im wyższy poziom EMC, tym więcej energii będzie potrzebował.

Refined Exchange dodaje wartości EMC do przedmiotów w Refined Storage, jednak dyski magazynujące oraz dyski z płynami nie mają takiej wartości, ponieważ powodują to problemy. Jeśli szukasz modu, który ułatwi Ci automatyczne wytwarzanie przedmiotów, to Refined Exchange jest właśnie dla Ciebie!

Pobierz Refined Exchange

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Refined Exchange 1.12.2
refinedexchange-2.1.1.jar 1.12.2
Pobierz Refined Exchange 1.10.2
refinedexchange-1.1.1.jar 1.10.2