Mody do Minecraft Right Project Red - Core
Project Red - Core logo

Project Red - Core

Moduł podstawowy dla serii Project Red


Downloads 36M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

MrTJP awatar

MrTJP

covers1624 awatar

covers1624

Opis moda

Project Red - Core to kolekcja modyfikacji dla Minecraft Forge, którą celem było wprowadzenie znacznie ulepszonej technologii Redstone poprzez przewody, bramki logiczne, układy scalone i wiele więcej. Mod bardzo silnie inspirowany jest Red Power autorstwa Eloraam. Projekt Red - Core doskonale integruje się z CB Multipart, a wszystkie płytki zachowują się zgodnie z innymi w tej samej przestrzeni blokowej. Wymagane są kilka zewnętrznych bibliotek modów, takich jak Scorge, Code Chicken Lib oraz CB Multipart Modules (1.15+).

W skład Project Red wchodzą różne moduły, z których każdy dodaje coś innego. Można wybrać i zainstalować tylko te, które Cię interesują. Core to podstawowa biblioteka, która jest wymagana do zainstalowania. Exploration to moduł, który dodaje generowanie świata, rudy, narzędzia, ozdobne bloki i wiele więcej. Illumination to dekoracyjne oświetlenie sterowane Redstone. Integration to bramki logiczne, które zastępują bardzo duże wieloblokowe układy. Transmission to przewody Redstone, które mogą biec wzdłuż ścian, łączyć się wokół rogów i łączyć w jedną skręconą skrętkę. Fabrication to moduł, który pozwala projektować i wytwarzać własne układy scalone, a następnie umieszczać je jako pojedyncze wysokowydajne bramki (wymaga Integration i Transmission).

Główne różnice między wersją 1.12 a Project Red - Core to połączenie biblioteki MrTJPCore i modułu zgodności w jedno - Core. Projekt Red - Core to idealny mod do tworzenia modpacków. Możesz używać go zgodnie z własnymi potrzebami i wykorzystywać w swoich projektach. Polecamy oficjalny CurseForge Launcher, który ułatwia zarządzanie zależnościami. Dołącz do dyskusji na Community Github Discussions lub na Chickenbones Mods Discord, jeśli chcesz porozmawiać lub wysłać prywatną wiadomość.