Mody do Minecraft Right Phosphor (Forge)
Phosphor (Forge) logo

Phosphor (Forge)

Ulepszenia wydajności silnika oświetlenia w grze Minecraft

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.15.2] [1.12.2]


Downloads 37M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 5 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

jellysquid3_ awatar

jellysquid3_

Opis moda

🌌 Minecraft Phosphor (Forge) Mod 🌌


Minecraft Phosphor (Forge) to mod, który zoptymalizuje jeden z najbardziej niewydajnych obszarów gry - silnik oświetlenia. Dzięki Phosphor, tworzenie kawałków gry może być skrócone o połowę, a drgania klatek podczas przemierzania świata mogą zostać znacznie zredukowane. Jest to rozwiązanie bez kompromisów dla poprawy wydajności zarówno w trybie single-player, jak i na dużych serwerach wieloosobowych, nie zmieniając żadnych funkcji lub zachowań pierwotnej gry.


🔧 Instalacja 🔧


Instalacja Phosphor jest prosta jak instalacja dowolnego innego moda Forge, wystarczy wrzucić go do folderu z modami. Nie musisz tworzyć nowych światów, aby skorzystać z moda.


🎮 Kompatybilność z modami 🎮  • OptiFine: Phosphor jest w pełni kompatybilny z OptiFine, włączając w to funkcję Dynamiczne Światła.

  • OpenCubicChunks: Niestety, Phosphor jest niekompatybilny z tym modem, ze względu na to, że OpenCubicChunks implementuje własny system propagacji światła.


Chociaż Phosphor jest znaczącą poprawą implementacji silnika oświetlenia vanilli, nie wprowadza żadnych zmian w modelu światła w Minecraft. Nie dodaje nowych funkcji do Minecraft, co pozwala modowi na pracę bez instalowania na przeciwnym końcu klienta lub serwera.

Pobierz Phosphor (Forge)

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Phosphor (Forge) 1.15.2
phosphor-forge-mc1.15.2-0.5.2+build.4.jar Forge 1.15.2
Pobierz Phosphor (Forge) 1.12.2
phosphor-forge-mc1.12.2-0.2.7-universal.jar Forge 1.12.2