Neat logo

Neat

Minimalistyczne ramy jednostek funkcjonalnych dla nowoczesnego Minecraftera

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.19.3] [1.19]

Kategorie modów


Downloads 68M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Vazkii awatar

Vazkii

Opis moda

Jeśli jesteś fanem gry Minecraft i chcesz w pełni kontrolować swoje postacie, to mod Neat jest dla Ciebie! Dzięki niemu możesz dodać pasek jednostek do góry każdej postaci, jak widoczne na powyższym zdjęciu. Możesz zobaczyć informacje takie jak nazwa, zdrowie i zbroja. Nazwa modu jest grą słów na Tidy Plates.

Neat jest w pełni konfigurowalny i działa tylko po stronie klienta. Paski zdrowia pojawiają się tylko wtedy, gdy mob nie jest zablokowany, a kolor paska zmienia się w zależności od zdrowia moba (od zielonego do żółtego do czerwonego). Mod pokazuje atrybuty mobów (dla Smite lub Bane of Arthropods) oraz ich zbroję. Grupuje paski zdrowia dla stosów mobów (takich jak pająki lub kurczaki jeźdźcy). Działa z drużynami Tablicy Wyników Minecrafta, dzięki czemu moby i gracze w zespołach będą mieć kolorowe nazwy.

Jeśli szukasz modu, który pozwoli Ci kontrolować swoje postacie i podniesie Twoją grę na wyższy poziom, to Neat to doskonały wybór. Dzięki temu modowi będziesz miał pełną kontrolę nad swoimi postaciami i wyświetlanymi informacjami.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Neat #91
Zrzut ekranu Neat #92
Zrzut ekranu Neat #93

Pobierz Neat

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Neat 1.19.3
Neat-1.19.3-33.jar Forge 1.19.3
Pobierz Neat 1.19
Neat-1.19-32.jar Forge 1.19