ModernFix logo

ModernFix

Mod typu "wszystko w jednym", który poprawia wydajność, zmniejsza zużycie pamięci i naprawia wiele błędów. Kompatybilny ze wszystkimi ulubionymi modami wydajności!


Downloads 19M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 1 rok temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

embeddedt awatar

embeddedt

Opis moda

🎮 Mod Minecraft: ModernFix 🛠️ModernFix to kompleksowy mod do Minecrafta, który poprawia wydajność, redukuje zużycie pamięci i naprawia wiele błędów w nowszych wersjach gry (obsługuje większość wersji od 1.16 wzwyż), nie zaszkadzając przy tym w jej przeżywaniu. Dzięki ModernFix, większość paczek modów Forge 1.16-1.19.2 uruchamia się nawet dwukrotnie szybciej.📚 Co dokładnie robi ModernFix?Mod wprowadza wiele udoskonaleń. Poprawia błędy z nowszych wersji Minecrafta i/lub Forge, optymalizuje proces uruchamiania gry, zwiększając jego szybkość i redukując przypadkowe awarie. Dodaje również narzędzia do debugowania, które pomagają w ustalaniu przyczyn rzadkich awarii gry.🔧 Jakie są korzyści z używania ModernFix?
  • Poprawa wydajności gry i optymalizacja zużycia pamięci.

  • Szybsze uruchamianie paczek modów.

  • Naprawa błędów i usprawnienia w obszarach, które nie są już obsługiwane w danej wersji Minecrafta.ModernFix to darmowe oprogramowanie typu open-source. Cały kod jest dostępny w repozytorium GitHub. 🌐

Chcesz grać w wersję vanilla z bardzo mało przydzieloną pamięcią RAM (np. 512MB lub mniej)? Teraz możesz to zrobić. 👾⚠️ Gdzie zgłaszać problemy z ModernFix?Zgłaszaj problemy na GitHubie lub dołącz do kanału Discord i zadaj pytanie w kanale #modernfix-discussion. Pamiętaj o podaniu wersji Minecrafta, modloadera i wersji ModernFix, której używasz, a także jakie inne mody masz zainstalowane.💖 Jak mogę wesprzeć ten projekt?Można to zrobić na dwa główne sposoby: poprzez promowanie ModernFix w paczkach modów i zachęcanie do jego dodania. Jeśli czujesz się hojny, akceptuję także darowizny przez Ko-fi.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu ModernFix #3311