Mody do Minecraft Right MalisisDoors
MalisisDoors logo

MalisisDoors

Nowe animacje dla drzwi. Możesz zbudować swoje własne drzwi z milionami możliwości!

Kategorie modów


Downloads 42M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Ordinastie awatar

Ordinastie

Opis moda

MalisisDoors to mod do Minecrafta, który wprowadza wiele nowych animacji dla drzwi, drzwi pułapkowych i bram ogrodzeniowych. Dodaje on również wiele nowych drzwi, takich jak drzwi szklane, drzwi więzienne, drzwi laboratoryjne, drzwi fabryczne i drzwi garażowe, które wszystkie mają różne i oryginalne animacje. Możesz również całkowicie zbudować swoje drzwi za pomocą maszyny, która pozwala Ci wybrać sposób wyglądu i ruchu drzwi.

MalisisDoors to mod, który pozwala na stworzenie wspaniałego i wyjątkowego designu drzwi w Twoim świecie Minecraft. Dzięki niemu, Twoje drzwi będą wyglądały na pewno lepiej niż kiedykolwiek. Dodatek ten jest idealny dla graczy, którzy lubią spędzać czas na tworzeniu wspaniałych budowli i chcą, aby ich drzwi były równie wyjątkowe jak cała reszta.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje na temat wszystkich bloków i przepisów, lub chcesz zostawić swoje komentarze, odwiedź wątek MalisisDoors na Minecraftforum.net. Pamiętaj, aby podać logi w przypadku wystąpienia błędów! Uwaga: mod wymaga MalisisCore. Komentarze na Curse i Curseforge są teraz wyłączone. Prosimy o korzystanie z wątku MCF dla komentarzy, pytań lub raportów o awariach.

Za pomocą MalisisDoors stworzysz w swoim świecie Minecraft niesamowite drzwi, które będą zachwycać każdego gracza. Nie czekaj, zainstaluj ten mod i poczuj się jak prawdziwy mistrz designu drzwi w Minecraft!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu MalisisDoors #559
Zrzut ekranu MalisisDoors #560
Zrzut ekranu MalisisDoors #561
Zrzut ekranu MalisisDoors #562
Zrzut ekranu MalisisDoors #563