Mody do Minecraft Right Loot Integrations[Forge/Fabric]
Loot Integrations[Forge/Fabric] logo

Loot Integrations[Forge/Fabric]

Umożliwia zintegrowanie łupów z przedmiotów do zdobycia z innymi przedmiotami, co z natury dodaje lepsze łupy z lochów do kilku modów struktury.


Downloads 11M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

someaddon awatar

someaddon

Opis moda

🎮 Loot Integrations [Forge/Fabric] - Twój nowy ulubiony mod do Minecrafta! 🚀Loot Integrations to rewolucyjny mod do gry Minecraft, który pozwala na integrację łupów z różnych tabel łupów w jedną. Domyślnie mod zawiera integrację do ulepszania łupów z wielu modów struktury/dungeon. Aby działać prawidłowo, wymaga zainstalowania zależności Cupboard w nowszych wersjach.


🔑 Funkcjonalność moda  • Integracja łupów z różnych tabel do jednej za pomocą Datapacks

  • Zabezpieczenie przed przepełnieniem skrzyń (maksymalna liczba przedmiotów)

  • Tworzenie własnych skrzyń z łupami za pomocą Datapacks


🛠 Przykłady zastosowańMod Loot Integrations umożliwia dodawanie skarbów z końca miasta do niestandardowych lochów lub tworzenie własnych skarbów i dodawanie ich do standardowych skrzyń. Wszystko za pomocą Datapacks!


Mod ten dodaje większą różnorodność łupów do skrzyń z następujących modów: Awesome Dungeon, Awesomedungeons end, Awesomedungeons nether, Bygone nether, Dungeon Crawl i wiele innych.


Jeśli cenisz ten mod, rozważ wsparcie jego rozwoju. Każde wsparcie jest niezmiernie cenione. Rozwój moda to nieodpłatna aktywność w wolnym czasie, dlatego każde wsparcie pomaga poświęcić mu więcej czasu.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Loot Integrations[Forge/Fabric] #6178
Zrzut ekranu Loot Integrations[Forge/Fabric] #6179
Zrzut ekranu Loot Integrations[Forge/Fabric] #6180