Mody do Minecraft Right LittleTiles
LittleTiles logo

LittleTiles

#BuildItYourself


Downloads 11M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

CreativeMD awatar

CreativeMD

Opis moda

🎮 Mod LittleTiles do Minecraft - Twórz z najdrobniejszych szczegółów! 🏗️LittleTiles to mod do Minecrafta, który pozwala budować cokolwiek chcesz. Dodaje możliwość dodania więcej szczegółów do wszystkiego. Możesz rozbijać bloki na kafelki, które mogą być 4096 (a nawet więcej) razy mniejsze niż zwykły blok Minecrafta. Możesz łączyć swoje płytki razem, aby tworzyć drzwi, krzesła, drabiny, no-clip, przechowywanie i dowolną strukturę mebli. Możliwości są nieskończone, jak pokazano w zwiastunie.💡 Dlaczego warto zainstalować mod LittleTiles?
  • Tworzenie świata z najdrobniejszych szczegółów - kafelki mogą być nawet 4096 razy mniejsze niż zwykły blok Minecrafta.

  • Nieskończone możliwości - twórz drzwi, krzesła, drabiny, no-clip, przechowywanie i dowolną strukturę mebli.

  • Twórz, baw się i dziel swoimi osiągnięciami - zainstaluj mod i zacznij szaleć (a może wrzuć kilka zdjęć swojej pracy).🔧 Wymagane aktualizacjeMod wymaga aktualizacji CreativeCore do 1.20? Wersje Alpha są już dostępne. NIE obsługuje już Optifine. Zamiast tego użyj Embeddium i Oculus.Proszę pamiętać, że rozwój tego moda rozpoczął się w 2015 roku i od tego czasu rozrosło się to do ogromnej kolekcji funkcji. Wiele rzeczy wymagało wielu poprawek i czasu na naprawienie wszystkich błędów.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu LittleTiles #5394
Zrzut ekranu LittleTiles #5395
Zrzut ekranu LittleTiles #5396
Zrzut ekranu LittleTiles #5397
Zrzut ekranu LittleTiles #5398
Zrzut ekranu LittleTiles #5399
Zrzut ekranu LittleTiles #5400
Zrzut ekranu LittleTiles #5401
Zrzut ekranu LittleTiles #5402