Mody do Minecraft Right Just a Few Fish
Just a Few Fish logo

Just a Few Fish

Dodaje byty rybne dla waniliowych przedmiotów rybnych, a także pewną zawartość dla nich, taką jak wędki i akwaria.

Kategorie modów


Downloads 8M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Tmtravlr awatar

Tmtravlr

Opis moda

🐟 Just a Few Fish - odkryj podwodny świat Minecrafta!


Just a Few Fish to unikalny mod do gry Minecraft, który dodaje do gry prawdziwe ryby! Zdecydowałem się na stworzenie tego modu, ponieważ brakowało mi prostych rybnych jednostek dla standardowych przedmiotów rybnych. Teraz możesz spotkać w swojej grze cztery ryby oparte na przedmiotach rybnych: dorsza, łososia, rybę-pałacza i rybę rozdymkę.🎣 Jak łowić ryby?


Możliwości są różne - możesz złapać je za pomocą miecza, ale ze względu na ich małe hitboxy i możliwość utonięcia, łatwiej jest złapać je za pomocą wędki. Ale uwaga - musi to być wędka z tego modu! Jeżeli spróbujesz łowić zwykłą wędką, zamiast ryby złapiesz kości rybne.🐠 Hodowla ryb


Chcesz stworzyć własną farmę ryb? To proste - po pierwsze, musisz zbudować akwaria dla ryb (ryby naturalnie znikają, chyba że są w akwarium). Następnie musisz karmić ryby - zamiast klikać na ryby nasionami, rzuć nasiona do akwarium, a ryby podejdą do nich i zjedzą je. Możesz nawet stworzyć automatyczną farmę za pomocą dozowników z nasionami!Mod został przetestowany z najnowszymi wersjami Optifine Ultra i Standard. W razie problemów, ustaw opcję Smooth World na false.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Just a Few Fish #6921
Zrzut ekranu Just a Few Fish #6922
Zrzut ekranu Just a Few Fish #6923
Zrzut ekranu Just a Few Fish #6924
Zrzut ekranu Just a Few Fish #6925