Mody do Minecraft Right JustEnoughIDs
JustEnoughIDs logo

JustEnoughIDs

Usunięcie limitów identyfikatorów bloków, przedmiotów i biomów poprzez użycie formatu fragmentów 1.13 w 1.12.

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2]

Kategorie modów


Downloads 12M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 5 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Runemoro awatar

Runemoro

ZombieHDGaming awatar

ZombieHDGaming

mysticpasta1 awatar

mysticpasta1

Opis moda

JustEnoughIDs - twoje niezbędne narzędzie w Minecraft!🎮 JustEnoughIDs to lekki mod do Minecrafta, który usuwa ograniczenia ID dla bloków, przedmiotów, biomów, mikstur i zaklęć. Wykorzystuje format chunków 1.13 w wersji 1.12, co pozwala na zwiększenie limitów, nie powodując konfliktów z innymi modami. 🛠️Zalety JustEnoughIDs  • Usunięcie ograniczeń ID

  • Zgodność z innymi modami

  • Wsparcie dla usuwania moda bez uszkodzenia świataUwaga! Niezwykle ważne: Usunięcie JustEnoughIDs spowoduje uszkodzenie Twojego świata w grze. Jest to odpowiednik wczytania świata 1.13 w wersji 1.12!Czy JustEnoughIDs będzie działać z innymi modami?


Tak, JustEnoughIDs jest kompatybilny z większością modów. Jednak niektóre mody mogą wymagać indywidualnego wsparcia.Czy mogę przekształcić moje światy NEID na JEID?


Nie, przynajmniej nie jeszcze. Możesz jednak używać NEID i JEID jednocześnie, co pozwoli Ci na utrzymanie kompatybilności ze starymi światami i jednoczesne korzystanie z dowolnej liczby biomów.JustEnoughIDs - rozszerz swoje możliwości w Minecraft!

Pobierz JustEnoughIDs

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz JustEnoughIDs 1.12.2
JustEnoughIDs-1.0.4-SNAPSHOT-thin.jar Forge 1.12.2