Mody do Minecraft Right Integration Foregoing
Integration Foregoing logo

Integration Foregoing

Oficjalny dodatek do Industrial Foregoing, który dodaje kompatybilność z modami!

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2]


Downloads 30M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Jacky awatar

Jacky

Buuz135 awatar

Buuz135

Opis moda

🎮 Integration Foregoing: Rozszerzenie do Minecrafta 🎮Integration Foregoing to oficjalne rozszerzenie do modu Industrial Foregoing, które z sukcesem wykorzystuje jego API, dodając brakujące integracje z innymi modami. Dzięki temu dodatkowi, gracz ma dostęp do nowych funkcji takich jak: obsługa picia słomką płynów z innych modów, wpisy Laser Drill, wpisy Bioreactor i wiele więcej!


🔧 Wsparcie dla 34 różnych modów! 🔧To niesamowite rozszerzenie wspiera do 34 różnych modów! Pełna lista wspieranych modów dostępna jest za pośrednictwem linków dostępnych w opisie moda. Ponadto, dla tego rozszerzenia wymagana jest biblioteka GunpowderLib.


🐛 Zgłaszanie błędów i propozycji 🐛Zgłoszenia błędów i propozycje nowych funkcji można zgłaszać za pomocą narzędzia GitHub issue tracker. Twórcy są otwarci na sugestie i chętnie dodadzą więcej integracji z modami do tego dodatku!Pamiętaj, że twórca moda może tylko dodawać funkcje wokół API Industrial Foregoings, wszystko poza tym musi być wykonane w podstawowym modzie.


Integration Foregoing jest dostępny na licencji Jackys Minecraft Mods License. Można go swobodnie używać w dowolnych paczkach modów na dowolnych launcherach, pod warunkiem, że jest to oryginalna, niezmodyfikowana wersja moda.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Integration Foregoing #2248

Pobierz Integration Foregoing

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz Integration Foregoing 1.12.2
IntegrationForegoing-1.12.2-1.11.jar Forge 1.12.2