Mody do Minecraft Right ImmediatelyFast
ImmediatelyFast logo

ImmediatelyFast

Przyspiesz renderowanie w trybie natychmiastowym w grze Minecraft

Kategorie modów


Downloads 11M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 1 rok temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

RaphiMC awatar

RaphiMC

Opis moda

🎮 ImmediatelyFast - Modyfikacja do Minecraft, która poprawi Twoją grę! 🚀


ImmediatelyFast to otwartoźródłowy mod do Minecrafta, który poprawia wydajność renderowania w trybie natychmiastowym. Zaprojektowany tak, aby być lekki i kompatybilny z innymi modami, dostępny jest do pobrania z takich stron jak Modrinth, Curseforge czy Github.


🔧 Optymalizacje


ImmediatelyFast optymalizuje wszystkie aspekty renderowania w trybie natychmiastowym, korzystając z własnej implementacji bufora, która grupuje wywołania rysowania i przesyła dane do GPU w bardziej efektywny sposób. Optymalizuje takie elementy jak: jednostki, bloki, cząsteczki, renderowanie tekstu, interfejs użytkownika/HUD oraz renderowanie innych modów. Mod ten oferuje również optymalizacje ukierunkowane, gdzie kod renderowania z gry bazowej jest modyfikowany, aby działać szybciej.


🎛️ Wydajność


Mod ImmediatelyFast szczególnie dobrze optymalizuje takie obszary jak: renderowanie jednostek, mapy, interfejsu użytkownika, tekstu oraz bloków. Wydajność zależy jednak od konkretnego sprzętu i scenariusza gry. Pamiętaj, że mod będzie poprawiał FPS tylko wtedy, gdy procesor jest wąskim gardłem (najprawdopodobniej tak jest, jeśli GPU nie jest starym modelem lub korzystasz z ciężkich shaderów). Wolniejsze procesory skorzystają na tym modzie bardziej niż te szybkie.


🔄 Kompatybilność


Mod ImmediatelyFast jest zaprojektowany tak, aby jak najmniej ingerować w inne mody. Powinien działać poprawnie z większością, jeśli nie wszystkimi modami i paczkami modów. Jedynym znanym niekompatybilnym modem jest Optifabric / OptiFine.


Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zgłoś je na stronie z błędami lub dołącz do naszego Discorda.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu ImmediatelyFast #5729