Mody do Minecraft Right HarvestCraft Tweaker
HarvestCraft Tweaker logo

HarvestCraft Tweaker

dodaje wsparcie dla crafttweakera do harvestcrafta

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2]

Kategorie modów


Downloads 578K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 3 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

tfarecnim awatar

tfarecnim

Opis moda

HarvestCraft Tweaker - Twój klucz do nieograniczonej ilości możliwości w Minecraft! Ten mod dodaje obsługę Crafttweaker do harvestcraft, co daje dostęp do wielu funkcji, które umożliwią Ci jeszcze lepsze wykorzystanie tego popularnego modu. Dzięki HarvestCraft Tweaker możesz m.in. dodawać nowe przepisy, usuwać niepotrzebne, a także modyfikować procesy produkcji i tworzenia przedmiotów.

Mod zawiera wiele przydatnych metod, takich jak usuwanie lub dodawanie przepisów na prasowanie, mielenie, filtrowanie wody, a nawet tworzenie nowych sklepów i koszyków na owoce! Dodatkowo, HarvestCraft Tweaker umożliwia dostęp do połowów i zbierania plonów w trudno dostępnych miejscach.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Ci Minecraft, to HarvestCraft Tweaker jest modem, którego szukasz. Pozwala on na niemal nieograniczone modyfikacje w świecie gry, a to wszystko dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze. Ściągnij już dziś HarvestCraft Tweaker i zacznij tworzyć swoje własne, unikalne światy w Minecraft!

Pobierz HarvestCraft Tweaker

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz HarvestCraft Tweaker 1.12.2
harvestcrafttweaker-1.2c.jar 1.12.2