Gendustry logo

Gendustry

Dodaje pasieki przemysłowe, zaawansowane manipulacje genetyczne i mutacje (dodatek Leśnictwo)


Downloads 34M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 10 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

bdew awatar

bdew

Opis moda

🧬Gendustry: Twórczość genetyczna w świecie Minecraft🌳


Witaj w niezwykłym świecie Gendustry, modyfikacji do Minecraft oferującej zaawansowane możliwości genetyczne. Ulepsz swoje ule, manipuluj genami drzew, pszczół i motyli, a nawet wymuszaj mutacje i twórz nowe organizmy z genetycznych szablonów!


🔧Wymagania i kompatybilność  • Minecraft 1.7.10

  • Forge 10.13.4.x

  • Forestry 4.0

  • BdLib 1.9.3


Mod Gendustry współpracuje z maszynami zasilanymi przez BuildCraft 4.2.0+, IC2 Experimental lub Thermal Expansion 3. Przedmioty mogą być ładowane za pomocą IC2 Experimental lub Thermal Expansion 3. Wszystkie mody, które dodają pszczoły, drzewa lub motyle z wykorzystaniem API Forestry, są wspierane. IC2 Uranium 235/238 może być używane do produkcji Mutagenu.


🔨Konfiguracja


Gendustry stawia na maksymalną swobodę użytkownika, dlatego wszystko w tym modzie jest konfigurowalne. Możesz zmienić większość ustawień oraz wszystkie przepisy, kopiując gendustry-tuning.cfg i gendustry-recipes.cfg z JAR (w assets/gendustry) do swojego folderu konfiguracyjnego i edytując je.


Uwaga: będziesz musiał ręcznie zaktualizować je dla przyszłych wersji, automatyczne scalanie konfiguracji nie jest możliwe.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Gendustry #2085