Mody do Minecraft Right Furnace Recycle
Furnace Recycle logo

Furnace Recycle

🔨 Wszystkie przedmioty zawierające metal nadają się do recyklingu w piecu i zwracają surowce.


Downloads 600K pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Serilum awatar

Serilum

Opis moda

Furnace Recycle to mod do Minecrafta, który wymaga biblioteki Collective. Dodaje on przepisy na topienie wszystkich przedmiotów w grze, które zawierają w sobie metal. Chociaż nie otrzymasz tyle, ile kosztuje zbudowanie przedmiotu, to trochę żelaza i złota zawsze się przyda. Możesz przetopić tory kolejowe z kopalni lub skraść dzwon z wioski. Teraz nie musisz już nawet chodzić na kopalnie! Każdy przedmiot zwraca mniej, więc nie ma ryzyka duplikacji. Pełna lista przepisów znajduje się poniżej. Topienie każdego przedmiotu zajmuje 200 ticków i daje 0,1 punktu doświadczenia.

Furnace Recycle to mod, który sprawi, że nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również zyskasz cenne surowce. Możesz przetopić wiele przedmiotów, takich jak: Anvil, Bell, Cauldron, (Soul) Lantern, Stonecutter i wiele innych. Dzięki temu zyskasz mnóstwo żelaza i złota, które będą bardzo przydatne w dalszej rozgrywce.

Nie musisz się martwić o to, czy możesz użyć tego moda w swoim modpacku, ponieważ jest to całkowicie dozwolone! Możesz używać go w dowolnym modpacku, o ile pobieranie pozostanie hostowane w ekosystemie CurseForge. Aby uzyskać więcej informacji na temat Furnace Recycle oraz innych modów, odwiedź stronę Serilum.com.

Zachęcamy do korzystania z Furnace Recycle i przetapiania wszystkich metalowych przedmiotów w grze!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Furnace Recycle #998
Zrzut ekranu Furnace Recycle #999
Zrzut ekranu Furnace Recycle #1000
Zrzut ekranu Furnace Recycle #1001
Zrzut ekranu Furnace Recycle #1002
Zrzut ekranu Furnace Recycle #1003