Mody do Minecraft Right FTB Utilities (Forge)
FTB Utilities (Forge) logo

FTB Utilities (Forge)

FTB Utilities to mod autorstwa FTB. Jego celem jest zapewnienie kilku przydatnych narzędzi w ramach platformy FTB, począwszy od listy przyjaciół, narzędzi do konfiguracji serwera, granic świata, systemu przewodników i wielu innych funkcji...


Downloads 73M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

FTB awatar

FTB

Opis moda

FTB Utilities (Forge) to niezbędny mod dla każdego gracza Minecraft, który chce jeszcze bardziej rozwijać swoje możliwości. Mod ten został stworzony przez LatvianModder i oferuje wiele przydatnych narzędzi, w tym możliwość oznaczania terenu, automatycznego wyłączania teleportacji oraz wiele innych funkcji.

Dzięki FTB Utilities (Forge) możesz jeszcze bardziej kontrolować swoją rozgrywkę i zwiększyć swoją wydajność. Oznaczaj teren, który chcesz chronić przed wrogami, automatycznie wyłączaj teleportacje, a także korzystaj z wielu innych funkcji, które umożliwią Ci wygodną i efektywną grę.

Zaletą modu FTB Utilities (Forge) jest łatwość obsługi i przyjazny interfejs. Mod ten został stworzony z myślą o graczach, którzy chcą cieszyć się grą w pełni, bez zbędnych przeszkód i problemów. Dlatego też, FTB Utilities (Forge) jest świetnym wyborem dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości w Minecraft.

Nie zwlekaj dłużej i pobierz FTB Utilities (Forge) już teraz! Sprawdź sam, jak wiele korzyści możesz zyskać dzięki temu modowi i zostań najlepszym graczem Minecraft.