Mody do Minecraft Right FTB Library (Fabric)
FTB Library (Fabric) logo

FTB Library (Fabric)

Wspólny kod dla wszystkich elementów GUI w modach FTB. Tworzenie GUI oparte na komponentach/warstwach. Używany przez mody takie jak FTB Chunks, FTB Quests itp. (wersja Fabric)

Kategorie modów


Downloads 11M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 3 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

FTB awatar

FTB

ErrorMikey awatar

ErrorMikey

Opis moda

🎮 Mod FTB Library (Fabric) do Minecraft - Wyjątkowe Narzędzie dla Twórców Modów! 🛠️


Niezbędny dla fanów Minecraft! FTB Library (Fabric) to podstawowy składnik dla modów FTB, zaprojektowany z myślą o uproszczeniu i ulepszeniu doświadczeń z modowaniem dla naszych deweloperów. Choć jest przede wszystkim przeznaczony dla modów FTB, takich jak FTB Chunks i FTB Quests, nie jest wykluczone jego zastosowanie w modach nie-FTB.


🔥 Unikalne Cechy FTB Library (Fabric) 🔥  • Zoptymalizowany rozwój GUI: FTB Library oferuje usystematyzowaną strukturę do tworzenia GUI, umożliwiając nam zwiększenie doświadczenia użytkownika.

  • System Sidebar: FTB Library wprowadza wygodny system paska bocznego, umieszczony w górnym lewym rogu ekranu inwentarza.

  • Integracja z SNBT: FTB Library zawiera system SNBT, który upraszcza przechowywanie i manipulację danymi w twoim modzie.


Proszę zauważyć, że używanie go w innych kontekstach może stanowić wyzwanie, a odpowiedzialność za rozwiązanie wszelkich wynikających stąd problemów spoczywa na deweloperze moda.

WersjaPlatforma
FabricMinecraft