Ender Crop logo

Ender Crop

Uprawa, na której rosną perły endera

Kategorie modów


Downloads 9M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 8 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

DrManganese awatar

DrManganese

Opis moda

🎮 Mod Minecraft: Ender Crop 🌱


Ender Crop to prosty mod, który dodaje uprawę, z której można zbierać perły Endera. 🌍 Znajdziesz tu nową, długo oczekiwaną wersję 1.16 z nowymi teksturami Tilled End Stone, które pasują do nowych tekstur Farmland w Vanilla. Ta uprawa ma 8 etapów wzrostu. Zbierając ją na każdym etapie, otrzymasz nasiona Endera, a na 8. etapie 1-2 perły Endera i czasami dodatkowe nasiono.


🌾 Wzrost na roli


Nasza uprawa Endera na roli podąża za zasadami wzrostu Minecraft, ale z prędkością 50% w porównaniu do pszenicy. Wymaga poziomu światła <7 do wzrostu.


🌑 Wzrost na Tilled End Stone


Na Tilled End Stone uprawa podąża za zasadami wzrostu Minecraft z tą samą prędkością co pszenica. Wymaga dowolnego poziomu światła. Istnieje 1 na 50 szans na pojawienie się endermita podczas zbiorów.


🌱 Nasiona Endera


Nasiona Endera można znaleźć w lochach i są rzadkie jak złote jabłka. Mogą również być tworzone poprzez otoczenie nasion pszenicy 4 perlami Endera.


*Wszystkie funkcje moda są konfigurowalne.

  • Tilled End Stone można uzyskać poprzez prawy klik na zwykły kamień końca za pomocą motyki z zaklęciem Unbreaking I lub narzędzia podobnego do motyki z poziomem wydobywania 1 (Stone).

  • Integracja z Waila/The One Probe.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Ender Crop #6788
Zrzut ekranu Ender Crop #6789
Zrzut ekranu Ender Crop #6790
Zrzut ekranu Ender Crop #6791