Embeddium logo

Embeddium

Zwiększająca wydajność modyfikacja klienta (oparta na Sodium), której priorytetem jest niezawodność i kompatybilność z modami.

Kategorie modów


Downloads 10M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 miesiące temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

embeddedt awatar

embeddedt

Opis moda

🎮 Mod Minecraft - Embeddium 🛠Embeddium to nieoficjalny mod Minecraft, będący forkiem Sodium na podstawie Rubidium. Wprowadza dodatkowe zmiany i poprawki, które integrują go z ekosystemem moddingu Forge. Pamiętaj, że Embeddium nie jest wspierany przez CaffeineMC, dlatego wszelkie napotkane problemy zgłaszaj na dedykowanym serwerze Discord dla tego moda.🔄 KompatybilnośćZazwyczaj Embeddium powinien działać bez problemów z większością modów, jednak ze względu na skalę wprowadzanych zmian, mogą pojawić się problemy z niektórymi modami korzystającymi z zaawansowanego renderingu. Jeśli napotkasz problemy, zgłoś je. Lista znanych niekompatybilności jest dostępna na stronie GitHub.🔆 ShaderyJeśli potrzebujesz wsparcia dla shaderów, kontynuuj korzystanie z Oculus. Pamiętaj jednak, że w przeszłości Oculus powodował pewne problemy z renderowaniem, dlatego zaleca się jego instalację tylko wtedy, gdy faktycznie grasz z shaderami.Uwaga: OptiFine nie jest obsługiwane z oczywistych powodów.

💬 Podziękowania
  • JellySquid & zespołowi CaffeineMC za stworzenie Sodium

  • Asek3 za pierwotne przeniesienie moda do Forge

  • XFactHD za dostarczenie listy krytycznych problemów Rubidium

  • Pepper za pomoc w dopasowaniu oświetlenia Forge do Sodium 0.5

  • CelestialAbyss i input-Here za stworzenie nowego logoEmbeddium, tak jak Sodium, jest licencjonowane na zasadach LGPL-3.0.