Decocraft logo

Decocraft

Udekoruj swój świat minecraft epickimi modelami, wybierz spośród ponad 3.000 obiektów! Więcej jest dodawane co tydzień!


Downloads 39M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 10 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

RazzleberryFox awatar

RazzleberryFox

Opis moda

Decocraft to mod do Minecraft, który dodaje ponad 3000 dekoracji do Twojego świata Minecraft. To wspaniałe rozszerzenie na pewno da Ci dużo więcej możliwości w dekorowaniu Twoich budowli. Wiele z przedmiotów jest faktycznie funkcjonalnych! Wersja 1.16 Decocraft jest w fazie ALPHA, co oznacza, że nie jest ona jeszcze kompletna.

Jeśli masz problemy z działaniem modu, nie rezygnuj z niego od razu. Przede wszystkim, podaj mi swój raport z błędami, a ja postaram się Ci pomóc. Nie rzucaj tylko na mnie pretensji w komentarzach. Jeśli patrzysz na obiekt i zmienia on kolor na czarny, wejdź do pliku PTRModelLib.cfg i ustaw obramowanie bloków na FALSE.

Jeśli Twój Minecraft długo się ładuje lub wyłącza, przeznacz mu przynajmniej 2 GB pamięci RAM. Mod Decocraft jest kompatybilny wstecz, ale nie zawsze wszystkie modele będą działać w każdej wersji. Zawsze twórz kopie zapasowe przed instalacją modów!

Jeśli chcesz zmienić kolor przedmiotu, skorzystaj z Decowand. Aby go wyprodukować, użyj poniższego przepisu:

Decobench to narzędzie, które pozwala Ci tworzyć wszystkie bloki wewnątrz modu. Aby go wyprodukować, użyj poniższego przepisu:

Decocraft to mod, który rozszerzy Twoje możliwości w Minecraft. Możesz go również zainstalować w swoim pakiecie modyfikacji. Dzięki Decocraft będziesz mógł stworzyć wspaniałe budowle i wypełnić je różnymi przedmiotami. Podziękowania należą się Agpicklefeet za wspaniałe modele oraz NotJaackson za stworzenie nowego wyglądu modu. Jeśli potrzebujesz serwera Minecraft, skontaktuj się z nami!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Decocraft #628
Zrzut ekranu Decocraft #629
Zrzut ekranu Decocraft #630
Zrzut ekranu Decocraft #631
Zrzut ekranu Decocraft #632
Zrzut ekranu Decocraft #633

Pobierz Decocraft

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft