Mody do Minecraft Right Custom Starter Gear
Custom Starter Gear logo

Custom Starter Gear

Daje pełną kontrolę nad tym, z jakimi przedmiotami gracze rozpoczynają grę.


Downloads 14M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

brandon3055 awatar

brandon3055

Opis moda

🎮 Custom Starter Gear - Twój Mod do Minecraft 🎮Custom Starter Gear to prosta, lecz niezwykle efektywna modyfikacja do popularnej gry Minecraft. Pozwala na kontrolę nad przedmiotami, które otrzymują gracze logujący się po raz pierwszy.🔑 Główne funkcje 🔑
  • Usuwanie książek, instrukcji oraz innych przedmiotów dodawanych przez inne modyfikacje. Chcesz je mieć? Dodaj sam za pomocą tego moda.

  • Pozycje przedmiotów są zachowane w identycznych slotach, z wsparciem dla pancerzy i przedmiotów dodatkowych.

  • Wsparcie dla danych NBT przedmiotów.

  • Łatwa konfiguracja poprzez wpisanie komendy z pożądanymi przedmiotami w ekwipunku.🌐 Jak korzystać? 🌐Umieść wszystkie przedmioty, które chcesz dać graczom w swoim ekwipunku. Następnie użyj komendy /csg_config set aby zapisać swój ekwipunek. Teraz, gdy gracz zaloguje się po raz pierwszy, otrzyma dokładną kopię Twojego ekwipunku.🎁 Zestawy startowe 🎁Mod wspiera zestawy, które mogą być wykorzystywane na przykład w mapach z misjami, które wymagają różnego ekwipunku startowego dla każdej misji.Ważna uwaga: mod działa na istniejących serwerach z istniejącymi graczami. Jednak oznacza to, że ekwipunki istniejących graczy zostaną zastąpione zestawem startowym podczas następnego logowania.