Mody do Minecraft Right Custom Backgrounds
Custom Backgrounds logo

Custom Backgrounds

Mały mod, który pozwala zmienić domyślne brudne tło menu na coś innego

Kategorie modów


Downloads 11M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 9 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Lumien231 awatar

Lumien231

Opis moda

🎮 Mod Minecraft "Custom Backgrounds" - odśwież swój ekran startowy! 🍃


Chcesz zastąpić nudny stary tło ekranu startowego Minecraft czymś atrakcyjniejszym? "Custom Backgrounds" to niewielki mod po stronie klienta, który umożliwi Ci dokładnie to! Po pierwszym zainstalowaniu moda na swoim kliencie, będzie on w trybie losowym i wybierze tło z puli bloków, które wyglądają ładnie jako tło.


🔧 Jak korzystać z moda "Custom Backgrounds"? 🔨


Możesz również określić swoje własne tło w pliku konfiguracyjnym (Fixed-Background). Na przykład textures/blocks/stone.png będzie kamieniem, a textures/blocks/bedrock.png będzie skałą macierzystą. Mod współpracuje również z blokami (/tekstury) z innych modów. Wystarczy otworzyć słoik moda w programie zip i znaleźć teksturę, którą chcesz użyć, w ich folderze zasobów i dodać przed nią modid:.


Uwaga: Jeśli chcesz użyć swojej własnej tekstury, możesz dodać ją za pomocą pakietów zasobów lub za pomocą Resource Loader (łatwiej).

🎁 Czy mogę użyć moda "Custom Backgrounds" w swoim modpacku? 🎁


Absolutnie tak! Autor moda zezwala na korzystanie z "Custom Backgrounds" w dowolnym modpacku. Ciesz się lepszymi tłami i udostępnij swoje ulubione zestawy z innymi graczami!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Custom Backgrounds #5429