Mody do Minecraft Right CompatSkills
CompatSkills logo

CompatSkills

Mod Compat Addon dla Reskillable

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2]

Kategorie modów


Downloads 11M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

lanse505 awatar

lanse505

Jaredlll08 awatar

Jaredlll08

pupnewfster awatar

pupnewfster

Opis moda

🎮 Mod Minecraft: CompatSkills 🚀


CompatSkills to oficjalny dodatek kompatybilności do gry Minecraft stworzony dla Reskillable. Wzbogać swoją grę o nowe możliwości, poznaj nowe wymagania i możliwości dla graczy. Ciesz się wsparciem dla Astral Sorcery, Blood Magic, BetterQuesting, CraftTweaker, DynamicSwordSkills, GameStages, Hwyla/Waila, Immersive Engineering, Magneticraft, Ore Excavation, ProjectE, Scavenge, Thaumcraft, TheOneProbe, Tinkers Construct i wielu innych!🔧 Funkcje i wsparcie  • Astral Sorcery - dodaje wymagania na podstawie poziomu wiedzy gracza, dostrojonej konstelacji i widzianych/odwzorowanych Baubles.

  • Blood Magic - wsparcie dla wymagań Item Binding i Ritual Activation Gating.

  • GameStages - wsparcie dla wymagań GameStage i Dummy Traits.Mod CompatSkills jest stale aktualizowany i utrzymywany w synchronizacji z Reskillable, co gwarantuje ciągłe wsparcie i dostęp do najnowszych funkcji.

🔐 Bezpieczeństwo i kompatybilność


Zabezpiecz swoje wymiary, jednostki, uszkodzenia jednostek, oswojenie jednostek, montowanie jednostek i wiele innych dzięki CompatSkills. Ten mod Minecraft jest nie tylko dodatkiem, ale także narzędziem do personalizacji i zabezpieczenia twojej gry.

Pobierz CompatSkills

Nazwa pliku Ładowarka modowa Wersja Minecraft
Pobierz CompatSkills 1.12.2
CompatSkills-1.12.2-1.17.0.jar Forge 1.12.2