CoFH Core logo

CoFH Core

Zawiera podstawową funkcjonalność dla wszystkich modów Team CoFH. Robi też kilka naprawdę fajnych rzeczy samodzielnie!


Downloads 119M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 10 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

TeamCoFH awatar

TeamCoFH

KingLemmingCoFH awatar

KingLemmingCoFH

Opis moda

CoFH Core to mod dla miłośników Minecrafta, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał gry. Jest to funkcjonalność, która jest używana w modach Team CoFH i dodaje niewielką liczbę obiektów do rejestru gier, które mogą być opcjonalnie wykorzystywane w różnych pojemnościach. Mod ten jest rozwijany od 2013 roku, co oznacza, że ​​jest dojrzałym i w pełni funkcjonalnym dodatkiem, który oferuje wiele przydatnych funkcji.

W CoFH Core znajdziesz kilka przydatnych poleceń, które ułatwią Ci zarządzanie grą. Możesz np. zarządzać listą znajomych w grze, przywrócić zdrowie, głód i wyleczyć wszystkie negatywne efekty, podpalić cel, zrobić go niewidzialnym lub nietykalnym, a także uderzyć go piorunem, jeśli widzi niebo.

W CoFH Core znajdziesz również kilka funkcji, które są dostępne tylko w wybranych wersjach Minecrafta. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z pełnego potencjału gry i cieszyć się niestandardowymi opcjami.

Mod ten jest bardzo elastyczny i pozwala na dostosowanie funkcji do zmieniającego się kodu gry. Konfiguracja klienta znajduje się w pliku cofh_core-client.toml, który znajduje się w folderze /config, natomiast konfiguracja serwera jest w pliku cofh_core-server.toml, który znajduje się w folderze /saves/WORLD_NAME/serverconfigs. Kopiowanie tego pliku do folderu /defaultconfigs spowoduje, że te konfiguracje zostaną zastosowane do wszystkich nowo tworzonych światów.

Jeśli szukasz modu, który oferuje kilka przydatnych i niestandardowych funkcji, to CoFH Core jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to mod, który z pewnością poprawi Twoje doświadczenia w grze, a jednocześnie nie będzie przeszkadzał w rozgrywce. Wypróbuj go już dziś i przekonaj się, jak wiele może zaoferować!