Chargers logo

Chargers

Mały mod, który dodaje 4 konfigurowalne ładowarki i jedną bezprzewodową

Kategorie modów


Downloads 15M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

GoryMoon awatar

GoryMoon

Opis moda

🎮 Chargers - Mod do gry Minecraft 🚀


Chargers to unikalny mod do gry Minecraft, który dodaje 4 poziomy ładowarek przedmiotów i jedną bezprzewodową. Ten mod jest głównie skierowany do twórców modpacków, którzy chcą dostosować ładowarki. Mod zaleca zmianę przepisów i ilości przechowywania, aby zrównoważyć je dla paczki.


🔌 Zasady działania ładowarek 🔋


Ładowarki służą do ładowania przedmiotów, które akceptują Forge Energy. Wszystkie ładowarki korzystają z systemu energii kowadła i są kompatybilne z blokami i przedmiotami, które również z tego korzystają. Ładowarki mają slot rozładowania w GUI do ładowania, gdy z przedmiotami/pustymi przedmiotami do ładowarek. Możesz konfigurować rozmiar przechowywania, prędkość wejścia i wyjścia 4 różnych ładowarek.  • Prędkość wejścia ogranicza maksymalną prędkość, z jaką blok może się napełniać.

  • Prędkość wyjścia ogranicza maksymalną prędkość, z jaką blok może ładować przedmioty, wewnętrzne ograniczenia na przedmiotach nadal obowiązują.


Bezprzewodowa ładowarka ma również przechowywanie, maksimum wejścia i wyjścia, ma również maksymalną odległość, na jaką może ładować przedmioty. Bezprzewodowa ładowarka może ładować przedmioty w slotach curios.


Jeśli masz pomysły lub sugestie dotyczące moda, zgłoś je na moim śledzonym problemie Github. Modpacki? Możesz swobodnie korzystać z tego moda w modpackach. To ma sens, ponieważ jest do tego przeznaczony.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Chargers #4429
Zrzut ekranu Chargers #4430