Carry On logo

Carry On

Carry On pozwala na podnoszenie Tile Entities i Mobs i przenoszenie ich!


Downloads 50M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 6 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Tschipp awatar

Tschipp

Purplicious_Cow_ awatar

Purplicious_Cow_

Opis moda

Carry On to niesamowita modyfikacja Minecrafta, która pozwala graczom na podnoszenie, przenoszenie i umieszczanie pojedynczych bloków z jednostkami Tile Entities (takimi jak skrzynie, piece, krople, spawner i twoje ulubione maszyny z innych technologicznych modów) za pomocą pustych rąk. Dzięki temu możesz przenosić mniejsze moby! Nie potrzebujesz żadnych przedmiotów ani kilofów. Mod zachowuje stany, metadane, inwentarz i dane NBT.

Jak to działa? Przytrzymaj Shift (można przypisać inny klawisz) i kliknij prawym przyciskiem myszy (z dwiema pustymi rękami) na dowolnej jednostce Tile Entity lub mobie, aby podnieść i przenosić. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby umieścić.

Carry On działa z jednostkami Tile Entity z każdego moda (tak, również z modów technologicznych) i z wszystkimi mobami (brak wrogich mobów w trybie survival, można to skonfigurować). Jednostki można układać na sobie (tylko mniejsze jednostki na większych). Zastosowanie funkcji lock uniemożliwia kradzież jednostki Tile Entity.

Potężna konfiguracja umożliwia dodatkowe niestandardowe ustawienia, takie jak zablokowanie całych modów lub konkretnych bloków. Gracze mogą przenosić tylko jedną jednostkę Tile Entity lub moba na raz, a podnoszenie obiektów spowalnia gracza.

Carry On to idealny mod dla każdego, kto chce poprawić swoje doświadczenia z Minecraftem. Dołącz do nas na Discordzie i znajdź nas na Reddicie. Mod jest aktualny i działa na bieżąco. Możesz użyć go w swoim modpacku bez konieczności informowania nas o tym, ale prosimy o umieszczenie nazwisk Tschipp i Purplicious_Cow w opisie. Ciesz się grą!

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Carry On #324
Zrzut ekranu Carry On #325
Zrzut ekranu Carry On #326
Zrzut ekranu Carry On #327