Mody do Minecraft Right Bountiful (Forge)
Bountiful (Forge) logo

Bountiful (Forge)

Dodano tablice nagród, dające nagrody za zbieranie różnych bloków i przedmiotów.


Downloads 25M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 5 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Ejektaflex awatar

Ejektaflex

Opis moda

🎮 Bountiful (Forge) - niezwykły mod do Minecraft!Bountiful to wyjątkowy mod do gry Minecraft, skoncentrowany na jednym bloku zwanym "Bounty Board". Znajdziesz tu różnorodne zadania, które pozwolą Ci wzbogacić się o cenne nagrody! 🎁


📜 Mechanika gryTablice z zadaniami można znaleźć w wioskach, a one z kolei generują różne wyzwania. Często będą prosić Cię o przyniesienie przedmiotu lub pokonanie pewnej liczby potworów w zamian za atrakcyjne nagrody. Wystarczy wrócić do tablicy z zadaniem i kliknąć na nią, aby odebrać swoje nagrody!


📃 DekretyW grze istnieje także inny przedmiot, zwany "Decree", który określa, jakie zadania pojawiają się na tablicy. Na przykład Dekret Kowalstwa sprawia, że na tablicy pojawiają się zadania i nagrody związane z zbrojeniem. Możesz mieć na tablicy do trzech dekretów naraz, a nowe zadania będą łączyć cele i nagrody z wszystkich trzech!


🌟 Rzadkość zadańPodobnie jak przedmioty, zadania mogą mieć różne stopnie rzadkości. Niektóre nagrody są rzadsze niż inne, a zadania o wyższej rzadkości mają większą szansę na otrzymanie tych rzadszych nagród. Rzadkość ma taką samą skalę jak w oryginalnej grze: Common, Uncommon, Rare i Epic.Opis modu Bountiful został przygotowany przez najlepszego copywritera SEO. Uwzględnia unikalne cechy tej modyfikacji, co pozwoli na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2645
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2646
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2647
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2648
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2649
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2650
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2651
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2652
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2653
Zrzut ekranu Bountiful (Forge) #2654

Pobierz Bountiful (Forge)