Mody do Minecraft Right Better Third Person
Better Third Person logo

Better Third Person

Poprawiono widok z kamery trzecioosobowej.


Downloads 17M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 3 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Socolio awatar

Socolio

DreenDex awatar

DreenDex

Opis moda

Better Third Person to modyfikacja do Minecrafta, która dodaje niezależną rotację kamery w widoku z trzeciej osoby. Jest to rozwiązanie działające po stronie klienta, co oznacza, że nie ma wpływu na rozgrywkę innych graczy. Mod wykorzystuje jedynie legalne działania, aby kontrolować rotacje gracza. Jest dostępny zarówno na platformie Forge, jak i Fabric.

Dzięki Better Third Person możesz swobodnie obracać kamerę o 360 stopni. Niezależnie od kierunku poruszania się postaci, możesz z łatwością zmieniać jej rotację. Mod pozwala również na chodzenie w 8 różnych kierunkach, bez konieczności zmiany rotacji kamery.

Niezależnie od tego, czy jesteś w trybie trzeciej osoby, nadal możesz stawiać, niszczyć i używać przedmiotów. Better Third Person zapewnia pełną swobodę ruchów kamery, co pozwala na jeszcze większą kontrolę nad grą.

Mod obsługuje również różne pojazdy, takie jak konie i świnie, a także umożliwia pływanie i latanie z wykorzystaniem elytry. Działa w wersji Minecraft 1.16 i nowszych.

Dzięki Better Third Person możesz cieszyć się jeszcze większą swobodą i kontrolą w trzeciej osobie. Pobierz go teraz i rozpocznij przygodę w Minecraft na zupełnie nowym poziomie!