B.A.S.E logo

B.A.S.E

Biblioteka główna projektów The Acronym Coders Mod

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.12.2] [1.10.2] [1.12] [1.11.2] [1.10]


Downloads 46M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 7 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

lanse505 awatar

lanse505

Jaredlll08 awatar

Jaredlll08

Silfryi_Kalsandryn awatar

Silfryi_Kalsandryn

FreneticScribbler awatar

FreneticScribbler

Sky_Som awatar

Sky_Som

Opis moda

B.A.S.E. to biblioteka, która jest niezbędna do działania wielu modów stworzonych przez zespoły Team Acronym Coders i Brass Goggled Coders. Jeśli poszukujesz możliwości tworzenia materiałów, które były kiedyś dostępne w B.A.S.E., zalecamy wypróbowanie modu ContentTweaker, ponieważ posiada on wszystkie funkcje ZenScript, które były dostępne w B.A.S.E.

Nasza biblioteka jest kompatybilna z wieloma modami, co oznacza, że możesz cieszyć się grą z jeszcze większą liczbą dodatków. Aby skorzystać z naszej biblioteki, wystarczy ją pobrać i zainstalować. B.A.S.E. jest również dostępne w wielu modpackach, więc bez problemu możesz dołączyć do społeczności modderskiej.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytania, zapraszamy na nasz serwer Discord, gdzie możesz porozmawiać z naszymi deweloperami. Nasze tekstury są tworzone przez Yulife, a logo przez Porteriscool. Możesz również znaleźć nas na Twitterze pod nazwami Lanse, EwyBoy, Jared i SkySom.

Nie wahaj się, pobierz już teraz B.A.S.E. i rozpocznij przygodę w świecie Minecraft z jeszcze większą ilością możliwości!

Pobierz B.A.S.E