Mody do Minecraft Right Balm (Fabric Edition)
Balm (Fabric Edition) logo

Balm (Fabric Edition)

Warstwa abstrakcji (ale nie do końca)™ dla wieloplatformowych modów Blaya

Kategorie modów


Downloads 14M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

BlayTheNinth awatar

BlayTheNinth

Opis moda

🎮 Mod Minecraft: Balm (Fabric Edition) od Blaya 🛠️


Niezwykle innowacyjny mod Minecraft o nazwie Balm (Fabric Edition) to jedyna w swoim rodzaju biblioteka modów stworzona przez Blaya. Została zaprojektowana w celu uproszczenia procesu publikacji dla różnych wersji gry, jednak nie jest to magiczne rozwiązanie, które pozwoli na współpracę modów Forge i Fabric.


🌟 Dlaczego Balm (Fabric Edition)?


Blay, autor moda, nie chciał porzucić istniejących użytkowników Forge, a jednocześnie nie chciał przegapić możliwości, jakie daje Fabric. Stąd pomysł na Balm (Fabric Edition), który pozwala ukryć większość platformowo-specyficznych elementów, umożliwiając łatwiejsze wsparcie dla obu modów.


🔧 Jak działa Balm (Fabric Edition)?


Mod składa się z platformowo-swoistego kodu, ukrytego za zjednoczonym API. Dodatkowo oferuje proste systemy sieciowe i warstwę konfiguracyjną z obsługą synchronizacji. Dla Fabric korzysta z Cloth Config, a dla Forge - z domyślnego systemu konfiguracji Forge.


Uwaga: Balm (Fabric Edition) nie dodaje niczego samodzielnie i autor nie zaleca innym twórcom modów budowania na jego podstawie, ze względu na możliwość radykalnej zmiany kompatybilności wstecznej w razie potrzeby.

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Balm (Fabric Edition) #4608

Pobierz Balm (Fabric Edition)