Mody do Minecraft Right Aroma1997s Dimensional World
Aroma1997s Dimensional World logo

Aroma1997s Dimensional World

Jeden świat dla górnictwa


Downloads 33M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 10 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

Aroma1997 awatar

Aroma1997

Opis moda

🎮 Mod Minecrafta: Aroma1997s Dimensional World 🌍


Wzbogać swoją grę w Minecrafta o niesamowite możliwości z Aroma1997s Dimensional World! Ten mod dodaje zupełnie nowy wymiar, specjalnie stworzony do wydobycia zasobów, ale możesz robić w nim cokolwiek zechcesz. Wykorzystaj specjalne cegły, które są nieco trudniejsze do zerwania niż zwykłe kamienne cegły, aby otworzyć drzwi do nowego świata - świata górnictwa.🛠️ Jak zainstalować mod Aroma1997s Dimensional World?


Zbuduj mur o wysokości pięciu bloków i szerokości czterech bloków z otworem o wymiarach trzy na dwa w środku (taki sam kształt jak portal Nether). Następnie potrzebujesz nowego narzędzia, aby faktycznie stworzyć Portal. Połącz kilka kamieni, krzesiwo i stal oraz kijek, aby uzyskać zapalniczkę do portalu (wielofunkcyjne narzędzie do portalu). Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ramy portalu i zobacz, co się stanie.🌋 Unikaj law w świecie górnictwa!


Podczas wydobycia diamentów największym wrogiem jest lawa. Dlatego musisz skradać się w portalu, aby nauczyć się unikać law w trakcie wydobycia.


  • Przeniesiesz się do świata górnictwa, który jest nieco inny od Overworld, ma jaskinie i jest prawie całkowicie płaski.

  • Aby wyjść ze świata górnictwa, musisz postąpić tak samo, jak aby wejść: stanąć w portalu i skradać się.Przyjemnej zabawy! 🎉

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Aroma1997s Dimensional World #2090