Ad Astra logo

Ad Astra

Żyj długo i prosperuj, Ad Astra!

Dostępne na wersjach Minecraft

[1.20.4] [1.20.1] [1.19.2] [1.19.3] [1.19.4]


Downloads 12M pobrania
Views 0 opinie
Created Utworzony 2 lata temu

Zasoby zewnętrzne

Twórcy modów

AlexNijjar awatar

AlexNijjar

Opis moda

Ad Astra - mod do Minecrafta, który przeniesie Cię w kosmiczne odległości!🚀🌕


Ad Astra to mod przeznaczony dla platform Fabric i Forge, skupiający się na technologii, podróży i eksploracji. Zostań astronautą dzięki rakietom, kombinezonom kosmicznym, stacjom kosmicznym i maszynom, które oferuje ten mod. Wybierz się na spacer po Księżycu, zbuduj samowystarczalny bunkier na Marsie, czy wydobądź minerały na Wenus.Ad Astra - Twoja brama do Kosmosu!


Ad Astra umożliwi Ci odkrywanie całego Układu Słonecznego, a nawet Drogi Mlecznej! Pięć ciał niebieskich: Księżyc, Mars, Wenus, Merkury i Glacio, w dwóch różnych systemach solarnych. Każda planeta wyraża swój wyjątkowy klimat, z konkretnymi mobami i unikalnymi materiałami.


  • Pojazdy: Cztery poziomy rakiet do podróży międzyplanetarnych i łazik do przemierzania surowego, obcego terenu.

  • Technologia: Standardowe maszyny przetwarzające i generatory, wraz z generacją i dystrybucją tlenu, rafinacją paliwa, pompowaniem wody, kablem, rurami płynów i stolikiem do rakiet.

  • Budowanie: Ozdob swoje budowle za pomocą ponad 250 bloków budowlanych, od cegieł i kamieni specyficznych dla danej planety, po dekoracje stacji kosmicznej i metalowe płyty.Ad Astra oferuje również podręcznik w grze, wyjaśniający wszystko, czego potrzebujesz do postępu i dobrobytu!✨

Zrzuty ekranu z modów

Zrzut ekranu Ad Astra #5245
Zrzut ekranu Ad Astra #5246
Zrzut ekranu Ad Astra #5247
Zrzut ekranu Ad Astra #5248
Zrzut ekranu Ad Astra #5249
Zrzut ekranu Ad Astra #5250

Pobierz Ad Astra